Doprava ZDARMA při nákupu od 900 Kč

O nás

Kreativita. Hravost. Barevnost. Kvalita. Pestrost. A velká dávka stylu k tomu. Tohle všechno můžete najít u značky JOYCE, která už od roku 2018 s radostí obléká všechny malé i větší parádnice a parádníky. O co atypičtější zemí pro módní produkci Řecko je, o to zajímavější je výsledek. Oblečení JOYCE vás překvapí svojí originalitou, barevností a zejména kvalitou.

Buď fešák, buď Mangas

I děti jsou jedinečné osobnosti, tak proč je pěkně neoblékat už od mala? Přesně tato myšlenka stála za vznikem našeho e-shopu Mangas. Mangas znamená v řečtině „fešák“ a fešáky a parádnice z vašich dětí oblečení značky JOYCE stoprocentně udělá. Jsme výhradním dovozcem této značky do ČR. Veškeré módní kousky však máme naskladněné v České republice, a proto se nemusíte bát dlouhých doručovacích lhůt.

Jak vznikl Mangas.cz

U řecké kávy v roce 2018 poprvé vznikl nápad, že bychom něco ze stylu, barev a hravosti řeckého oblečení mohli dovézt do Čech. Rodinný přítel nám představil značku JOYCE a my jsme byli uchváceni pestrostí dětské kolekce a nejrůznějšími vychytávkami jako blikající aplikace, roztomilé vzory, motivy panenek a sukýnek nebo třeba legračními odepínacími ocásky u tepláků. Radost a zaujetí rodičů, ale hlavně dětí, která následovala, když jsme první vzorky oblečení přivezli do Čech, nás ujistila, že jdeme správným směrem. První zkušenosti ve světě online prodeje byly pro nezkušené obrovskou neznámou a bojem. Víra ve slušnost a dobrou myšlenku nám ale dávala sílu, a nyní se můžeme pochlubit základnou věrných zákazníků, ke kterým přibývají další.

Naše rodinná prodejna

Kamennou prodejnu jsme otevřeli v lednu 2022 v Brně Kohoutovicích, abychom byli našim zákazníkům blíž. Babičky a maminky nás milují a my jim rádi vysvětlujeme, že za kvalitou našeho oblečení si stojíme a užíváme si individuální přístup, který jim můžeme poskytnout. Prodejna se stala i výdejním místem pro e-shop a spousta maminek si teď přijde vybraný kousek nejprve prohlédnout a svůj výběr si ověřit. Obchod se tak stal i příjemným místem pro setkávání našich zákazníků.

JOYCE vidí malým fešákům do duše

Značka JOYCE ví, že děti si chtějí hlavně hrát – a oblečení je přece velká zábava! Tak proč chodit v běžné konfekci, když je všude kolem tolik barev? JOYCE také udržuje se svými zákazníky vřelé vztahy. Díky těsnému propojení s dětmi a jejich rodiči značka stále přichází s novými nápady, motivy a modely.

Hlavně kvalitní bavlna

Oblečení značky JOYCE je mimořádně kvalitní – 90 % oděvů je vyrobeno z bavlny, a to i v bio kvalitě. Výroba probíhá v moderním zařízení v Soluni. Veškeré oblečení značky JOYCE je certifikováno a odpovídá přísným mezinárodním normám. Vaše ratolesti teď můžete stylově obléct do elegantního značkového oblečení za příznivé ceny. A myslíme i na miminka!

Pro každého něco

Můžete vybírat z pestré nabídky oblečení od bund pro kluky i holky, džín, šatů a teplákových souprav až po kraťasy a pyžama. Velká část sortimentu je navíc k dispozici v praktických zkombinovaných setech, které zajistí, že váš malý fešák či parádnice budou nepřehlédnutelně elegantní a styloví. Vám navíc ráno odpadne jedna starost s vymýšlením, co připravit dětem na sebe. V případě, že potřebujete poradit s výběrem velikosti či konkrétního modelu, neváhejte se na nás obrátit, se vším vám rádi pomůžeme.

„Těšte se z pohodlí, kvality a designu spolu s dalšími dětmi a rodiči z celé Evropy.“

 

Tak teď už víte vše. Kde zahájíme výběr? Bude to oblečení pro kluky, nějaká paráda pro vaši princeznu či mladou dámu, nebo snad něco pěkného do šatníku vašeho nejmenšího?