Doprava ZDARMA při nákupu od 900 Kč
Dobrý den, potřebujete poradit s výběrem, ozvěte se nám, rádi vás nasměrujeme a poradíme. Mangas.cz

O nás

Mangas CZ – stylové řecké oblečení pro děti

I děti jsou osobnosti, tak proč je pěkně neobléknout? Přesně tato myšlenka stála za vznikem našeho e-shopu Mangas. To v řečtině znamená „fešák”. A fešáky a parádnice z vašich dětí stoprocentně udělá oblečení řecké značky JOYCE.

O co atypičtější zemí je Řecko pro módní produkci, o to zajímavější je výsledek. Oblečení JOYCE vás překvapí svojí originalitou, barevností a zejména kvalitou.

Vaše ratolesti teď můžete stylově obléct do elegantního značkového oblečení za příznivé ceny. A myslíme i na miminka!

Můžete vybírat z pestré palety oblečení od bund pro kluky i holky, džín, šatů a teplákových souprav až po kraťasy a pyžama. Velká část sortimentu je navíc k dispozici v praktických zkombinovaných setech, které vám ulehčí výběr.

 

Z Řecka až do Česka 

Jsme výhradním dovozcem dětského oblečení řecké značky JOYCE do ČR. Veškeré dětské oblečení máme naskladněné v České republice, nemusíte se tak bát dlouhých doručovacích lhůt. 

V případě, že potřebujete s výběrem poradit, neváhejte se na nás obrátit, se vším vám pomůžeme. 

 

JOYCE vidí malým fešákům do duše 

Řecká značka JOYCE ví, že si děti chtějí hlavně hrát – a oblečení je přece velká zábava! Tak proč chodit v běžné konfekci, když je všude kolem tolik barev?

 

Hlavně kvalitní bavlna

Oblečení JOYCE je mimořádně kvalitní – 90 % oděvů je vyrobeno z bavlny. Výroba probíhá v moderním zařízení v Soluni. Veškeré oblečení značky JOYCE je certifikováno a odpovídá přísným mezinárodním normám.

 

JOYCE svým parádníkům naslouchá

JOYCE udržuje se svými zákazníky vřelé vztahy. Díky těsnému propojení s dětmi a jejich rodiči stále přichází s novými nápady, motivy a modely.

Objevte oblečení JOYCE a těšte se z jeho pohodlí, kvality a designu spolu s dalšími dětmi a rodiči z celé Evropy.

Tak teď už víte vše. Kde zahájíme výběr? Bude to oblečení pro kluky, dívčí oblečení, nebo začneme u miminek?